Team DAR

David (Bouwkundige ingenieur)
Directeur/ oprichter
david@darbouwadvies.nl

Arne (Bouwkundige ingenieur)
Commercieel manager/ Mede-eigenaar
arne@darbouwadvies.nl

Roel (Bouwkundige ingenieur)
Bedrijfsleider/ Mede-eigenaar
roel@darbouwadvies.nl

Aarnout
Vergunningen coördinator/ Omgevingsmanager
aarnout@darbouwadvies.nl

Anton
WABO vergunningen coördinator
anton@darbouwadvies.nl

Eric (Bouwkundige ingenieur)
Projectleider/ Architect
eric@darbouwadvies.nl

Gera
WABO vergunningen coördinator/ Omgevingsmanager
gera@darbouwadvies.nl

Guus (Bouwkundige ingenieur)
WABO vergunningen coördinator/ Ontwerper
guus@darbouwadvies.nl

Jannes
Bouwkundig tekenaar
jannes@darbouwadvies.nl

Lotte
Office manager
lotte@darbouwadvies.nl

Mike (Bouwkundige ingenieur)
Assistent vergunningen coördinator/ Bouwkundig tekenaar
mike@darbouwadvies.nl

Teunis
Allround sr. WABO vergunningen coördinator/ Omgevingsmanager
teunis@darbouwadvies.nl

Tim
Junior WABO vergunningen coördinator/ RO medewerker
tim@darbouwadvies.nl

Wout (Bouwkundige ingenieur)
toezichthouder/ adviseur
wout@darbouwadvies.nl

Team DAR

Aarnout
Vergunningen coördinator/ Omgevingsmanager
aarnout@darbouwadvies.nl

Anton
WABO vergunningen coördinator
anton@darbouwadvies.nl

David (Bouwkundige ingenieur)
Directeur/ oprichter
david@darbouwadvies.nl

Arne (Bouwkundige ingenieur)
Commercieel manager/ Mede-eigenaar
arne@darbouwadvies.nl

Eric (Bouwkundige ingenieur)
Projectleider/ Architect
eric@darbouwadvies.nl

Gera
WABO vergunningen coördinator/ Omgevingsmanager
gera@darbouwadvies.nl

Guus (Bouwkundige ingenieur)
WABO vergunningen coördinator/ Ontwerper
guus@darbouwadvies.nl

Jannes
Bouwkundig tekenaar
jannes@darbouwadvies.nl

Lotte
Office manager
lotte@darbouwadvies.nl

Mike (Bouwkundige ingenieur)
Assistent vergunningen coördinator/ Bouwkundig tekenaar
mike@darbouwadvies.nl

Roel (Bouwkundige ingenieur)
Bedrijfsleider/ Mede-eigenaar
roel@darbouwadvies.nl

Teunis
Allround sr. WABO vergunningen coördinator/ Omgevingsmanager
teunis@darbouwadvies.nl

Tim
Junior WABO vergunningen coördinator/ RO medewerker
tim@darbouwadvies.nl

Wout (Bouwkundige ingenieur)
toezichthouder/ adviseur
wout@darbouwadvies.nl